Vienmēr apdrošiniet auto neticami veikli

Bonus Malus aprakstsTev nāksies apjaust, ka ir neticami daudz cilvēku, kas ir gatavi apdrošināt savu personīgo auto, tādēļ redzamie varianti ir tiešām daudzveidīgi. Mājaslapā varēsi izdarīt visu vajadzīgo, jo pilnīgi vienmēr svarīgākā ir klienta labsajūta.

Ar OCTA vien nebūs pietiekami, lai visā pilnībā vienmēr iegūtu nepieciešamo palīdzību, tomēr izvēle jāpieņem Tev.

Tu būsi priecīgs par savu gala izvēli, jo arvien atradīsi sev piemērotāko apdrošinātāja pakalpojumu no redzamā piedāvājumu klāsta, vienkārši izvēloties mājaslapā izveidotos resursus un rīkus.

Obligātā apdrošināšana – OCTA

Tev tiks atņemta iespēja ikdienā pārvietoties ar personīgo automašīnu, ja tai konkrētajā laikā nebūs derīgas OCTAS piedāvātās polises. Arī daudzās citās valsīts OCTA polise ir obligāta, tieši tādēl noskaidro to, pirms ceļo.

Visiem ir labi zināms, ka iedzīvotājiem ikdienā nav daudz brīva laika atpūtai, tādēļ visas šīs iespējas brīvi pieejamas arī interneta vietnē. OCTA iegāde internetā tiek nodrošināta tiešām īsā laikā, turklāt paskaidrots katrs visniecīgākais sadarbības sīkums.

OCTAS veido dažādi savā starpā atšķirīgi kritēriji, kas vienmēr tiek nodrošināti katram no klientiem atsevišķi – riska grupa, norādītā auto kopējā masa un arī izvēles periods uz kādu laika posmu tiks šoreiz apdrošināts auto, kā arī dažādi citi sīki nosacījumi.

Par to, kas ir Bonus Malus klase un cik ļoti tā ietekmē OCTA cenu, lasi http://www.compensa.lv/content_lv/2014-12-18-Bonus-Malus-sistemas-apraksts.html!

Maksimāla drošības sajūta KASKO noformētājiem

Iegādājoties arī KASKO, Tu savu dārgo auto pasargāsi vēl lielākā mērā, jo KASKO polise ir ļoti noderīga, kad ir noticis negadījums, laupīšana vai arī zādzība, absolūti jebkāda veida dabas nevaldāmā stihija.

Noformējot KASKO tieši internetā, Tu noteikti varēsi ievadīt sava konkrētā auto datus un noskaidrot paredzētās izmaksas, kādas vēlāk tiks aprēķinātas, lai aktivizētu KASKO. Ja nezini, kas īsti noticis ar Tavu auto, tieši KASKO var palīdzēt to visu nokārtot.

KASKO parūpēsies par ikvienu klientu arī tādos brīžos, kad vienkārši būsi salīdzinoši tālu no savas dzīvesvietas, jo sagādās Tev un pasažieriem viesnīcu un paralēli rūpēsies par konkrēto spēkratu.

Klientam allaž jāizvēlas pašrisks, par kādu summu varētu būt iespēja apmaksāt noteiktus gadījumus.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s