Auto apdrošināšanas veidi un iegāde

manapolise.lvKatram cilvēkam ir zināms, ka ir bezgala svarīgi apdrošināt savu auto. Tas ir nepieciešams, lai būtu atļauja iesaistīties ceļu satiksmē un lai būtu lielāka drošības sajūta. Ikviena polise piedāvā citādas privilēģijas, tāpēc arī vienmēr ir vērts iepazīties ar katru piedāvājumu. Sazināšanās ar kādu no speciālistiem arī ir būtiska procesa daļa, jo katrs padoms var nākt par labu, lai pieņemtu pareizu lēmumu.

OCTAS noformēšana īsākā laikā

Neraugoties ne uz ko citu, pilnīgi visiem spēkratu īpašniekiem ir noteikti jābūt derīgai OCTA polisei:

http://www.manapolise.lv/blogs/kas-tev-jaievero-perkot-jaunu-masinu/

Allaž ir jāseko līdzi itin visiem ar OCTA saistītiem sīkumiem, it īpaši jau attiecīgās polises atjaunošanas laikam. Ir svarīgi uzzināt, vai apdrošinātājs ir sagatavojis iespēju atgādināt par polises termiņa beigām, jo tas ir patiešām lietderīgi. Katrā ziņā visas OCTAS pielāgotās opcijas ir paredzētas, lai būtu pieejama tūlītēja un ļoti noderīga palīdzība, ja noticis negadījums. Daudzi no klientiem ir aizņemti un lielu daļu sava laika atrodas darbā, tieši tāpēc ir izdomāta kāda opcija, kas dod iespēju noformēt šo OCTA arī interneta vietnē. Tikpat vienkārši arī noskaidrot citu Jums būtisko informāciju par polisēm, jo vietnē ir daudz interesantu rakstu par šo tēmu. Balstoties uz Jūsu vajadzībām, ir iespējams ik reizi noformēt polisi uz noteiktu laiku 3-12 mēnešiem. Jums visnotaļ nepieciešams iegaumēt arī to faktu, ka OCTA derīga arī ārpus noteiktajām Eiropas Savienības robežām, piem., Šveicē.

KASKO apdrošināšana patīkama visiem

KASKO ir pavisam cita tipa apdrošināšana, kas arī tiek izmantota diezgan lielā apjomā, jo tā nodrošina klientam palīdzību daudz lielākā mērā. Tik daudz patiešām noderīgu piedāvājumu, kas sevī ietver lielu atbalstu zādzību un vandalisma, spēcīgu vētru un citu iespaidīgu bojājumu reizēs. Lieliski ir arī tas, ka piedāvājumi tiek papildināti un atjaunoti, tādēļ ir pavisam reāli pieteikt sevi arī palīdzībai tieši uz ceļa, kas Jums nodrošinās auto evakuatora pakalpojumus un dažādas citas noderīgas opcijas. Tā kā ir pieejamas tik atšķirīgas detaļas, klientiem ir iespēja visu kontrolēt. Īpaši tas noteikti attiecas uz izvēlētās polises darbības zonu, jo no tā atkarīga ar gala cena. Ir noteikts sīkums, kas visas KASKO opcijas krietni atšķir no pirms tam pieminētās OCTA polises, jo šajā situācijā Jums ir jānosaka savs izvēlētais pašriska limits. Ja nav īsti saprotams, kam tas vajadzīgs, jāpiebilst, ka apdrošināšanas ņēmējam pašam būs atsevišķos gadījumos jāsedz itin visus noteiktos izdevumus saistībā ar nodarītajiem kaitējumiem, ja vien tie iekļausies noteiktajā pašriska limitā. Sagatavotās polises cena ir atkarīga no visām Jūsu vēlmēm, jo bez īpaši norādīta pašriska limita maksa noteikti kļūs lielāka.

Pareizā izvēle – izdevīgāka sadarbība

Neraugoties uz visu apkārt esošo, Jums ir jāsaprot, ka drošība allaž ir pirmajā vietā, tādēļ noteikti par to jāparūpējas. Tādā gadījumā, ja šobrīd nav daudz naudas, ko ieguldīt polises noformēšanai, pastāv iespēja izvēlēties vēl izdevīgākus piedāvājumus. Ja nu tomēr nesaprotat, kas Jums šobrīd būtu vislabāk piemērots, noteikti jāprasa padomu konsultantam.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s